خواص پسته برای مردان | پسته برای افزایش میل جنسی مردان

پسته؛ گره گشای تمام مشکلات جنسی آقایون! + خواص

A
۰

پسته برای بهبود کیفیت روابط جنسی بسیار موثر است. به دلیل تقویت اسپرم و رفع مشکلات نعوظ توصیه می شود آقایان پسته بیشتر مصرف کنند.

پسته از مفید ترین آجیل ها به حساب می آید که مصرف آن در هر سنی و به هر گروهی از افراد اغلب توصیه می شود. پسته برای رفع کم خونی مناسب بوده و در جذب آهن بی نظیر عمل می کند. این آجیل برای آقایان معجزه کرده و می تواند برای افزایش میل جنسی و تقویت تستوسترون مفید باشد. در ادامه از خواص مصرف پسته برای مردان بیشتر می خوانید.

فواید پسته برای مردان

بهبود عملکرد نعوظ

مطالعات نشان می‌دهند که خوردن روزانه یک مشت پسته به مدت سه هفته می تواند میل جنسی مردان را تقویت کند. آزمایش‌ها روی مردانی که برای جلب رضایت شریک جنسی خود در اتاق خواب تلاش می‌کردند نشان می‌دهد، کمکی که آجیل‌ها به طور طبیعی به بهبود رابطه جنسی می‌کنند. این بهبود توسط برخی دیگر از تقویت‌کننده‌های جنسی قابل انجام نیست.

مطالعه‌ای در ترکیه روی ۱۷ مرد متاهل ۳۸ تا ۵۹ ساله که از ناتوانی جنسی رنج می‌بردند نشان داد که مصرف حدود ۱۰۰ گرم مغز پسته به طور روزانه و به مدت سه هفته توانایی آن‌ها را برای برقراری رابطه جنسی بهبود بخشید.

دکتر توماس دابلیو هاپکینز، متخصص شورای ملی مشاوره برای اختلال نعوظ می‌باشد. او می‌گوید؛ “پسته در برخی از فرهنگ‌های عامیانه به عنوان یک خوراکی برای بهبود میل جنسی شناخته می‌شود. ما می دانیم که پسته می‌تواند سطح کلسترول خون را بهبود بخشد. همچنین می‌تواند بخشی از یک برنامه موفق در کنترل وزن باشد. به خصوص به مردان توصیه می‌شود که پسته را جایگزین بخشی از میان‌وعده‌های روزانه خود نمایند”.

بیشتر بخوانید:فواید پسته برای درمان کم خونی

پسته برای مردان

تولید بیشتر تستوسترون

اختلال نعوظ (ED) مشکلی پیش‌رونده است که بسیاری از مردان با افزایش سن با آن روبرو می‌شوند و عناصر مختلفی می‌تواند در بروز آن نقش داشته باشند. تستوسترون پایین یکی از این عوامل است. نارسایی عروقی، برخی بیماری‌های مزمن پزشکی و برخی موارد دیگر نیز در ایجاد اختلال نعوظ نقش دارند. اغلب سطح اکسید نیتریک در بدن کسانی که با اختلال نعوظ مواجه هستند کاهش می‌یابد. این کاهش منجر به اختلال در تنظیم جریان خون و در نتیجه کاهش کیفیت نعوظ می‌شود.

بیشتر بخوانید:از کاهش استرس تا افزایش میل جنسی آقایون با مصرف عناب

 کمک به افزایش میل جنسی

اگر چه این نوشته درخصوص خواص پسته خام برای مردان بود ولی به طور کلی آجیل‌ها برای سلامتی مهم قلمداد می شوند. در خصوص سلامتی جنسی مردان نیز پسته در ابتدای لیست آجیل‌ها قرار دارد. زیرا پسته غنی از آرژنین است. آرژنین اسید آمینه‌ای است که به تولید اکسید نیتریک کمک می کند. آزمایشات نشان داده است که وقتی مردان به مدت سه هفته روزانه ۱۰۰ گرم مغز پسته مصرف می‌کنند، عملکرد نعوظ و جریان خون آلت تناسلی آن‌ها به واسطه افزایش اکسید نیتریک بهبود می‌یابد. اگر از اختلال نعوظ مزمن رنج می‌برید، وقت آن است که سراغ پسته بروید. پسته می‌تواند عملکرد نعوظ در شما را بهبود بخشد. و انگیزه میل جنسی شما را تقویت کند.

منبع: هفت مغز
مطالب مرتبط
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    دیدگاه
    آخرین اخبار
    اخبار روز سایر رسانه ها